WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

merhaba!

 

Evet, herkes başlayabilir. Ancak doğru hedefe, doğru nedenle, doğru zamanda ve doğru yerden başlamak hiç de kolay değil.

Siz başlamak için Yazıcı web tasarımı deneyin ve geri kalan her şeyi bize bırakın.

 

Rakiplerinizden her zaman 1 adım önde olmak istemez misiniz?


Size özel yapmış olduğumuz web tasarım, seo, grafik tasarım, domain ve hosting satışı hizmetlerimizden yararlanarak yılların vermiş olduğu deneyimle sizleri her zaman zirveye taşımaya devam ediyoruz. Onlarca referansımız ile 100% müşteri memnuniyetini sağlamaktan onur duyarak ilk günkü heves ve azmimizle çalışmalarımıza devam ederek tüm müşterilerimizi memnun etmeden işlerimizi sonlandırmıyoruz.
Yazıcı web tasarımın bu hizmet ayrıcalığından sizde faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek uzman kadromuzun sizlere dilediğiniz konuda yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Sakarya Adapazarı’nda kurulan firmamız zamanla büyüyerek, “E-Ticaret Sitesi, Kurumsal Web Sitesi, Özgün Projeler, Mobil Uygulamalar, Seo Optimizasyonu, Grafik Tasarımı…” vb. teknoloji alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerimize için değer katmak, sunulan tüm hizmetlerin sonrasında da müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunmak ilkesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sektörde sahip olduğumuz dürüst, güvenilir ve sorumluluk sahibi imajımızı korumak amacıyla hizmet anlayışımızı olabildiğince esnek tutmaya çalışmaktayız. Çünkü hizmetlerimizin kalitesinin profesyonel ekibimizin kalitesinin göstergesi olduğunu biliriz. Sektörümüzdeki değişiklikleri ve tüm teknolojik yenilikleri yakından takip eder, çözüme ulaşmak için farklı görüşleri özgürce dile getirir, yenilikçi anlayışımızı ve farkındalığımızı yaptığımız her işe adapte ederiz. Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılarken, kaynaklarımızı, bilgi ve birikimimizi sonuna kadar kullanmak ve müşterilerimizi doğru sonuca en kısa sürede ulaştırmak ana hedefimizdir.

Dilerseniz web paketlerimizden firmanıza uygun hazır internet sitelerinden dilediğinizi tercih edin, satın alın maximum 1 iş günü içerisinde web sitenizi teslim edelim.
Kurulum konusunda da size ait linux sunucusunun ftp ve veritabanı giriş bilgilerini tarafımıza ilettiğiniz taktirde satın aldığınız web sitesinin kurulumunu gerçekleştirerek sizlere sorunsuz full yönetim panelli mobil uyumlu web sitenizi teslim edelim.

Farklı sunucularla uğraşmayıp hazır web sitelerimizin en hızlı şekilde ve sorunsuz çalıştığı sunucularımızdanda almanız mümkün. Satın almış olduğunuz hazır web sitenizin yanında domaininizi ve hosting paketinizide seçip sepetinize ekleyip satın alırsanız, anahtar teslim olarak, web sitenizin tüm ayarlarını gerçekleştirip kurulumlarını yapıp isteklerinize uygun hale getirerek almış olduğunüz web site hizmetini size teslim ediyoruz size arkanıza yaslanıp müşterilerinizin gelmesini beklemek kalır.

Hadi beklemeden kampanyalarımızdan yararlanın ve size uygun web sitesini bulup satın alın gerisini bize bırakın.

Neden Biz?

Neden Biz mi? Markanızın dijital dünyada daha görünür ve hedef kitleniz tarafından kolay ulaşılabilir olması bakımından Yazıcı Web Tasarım, ziyaretçi deneyimini olumlu yönde etkileyen bir site tasarımı ile hizmetleriniz hakkında zengin bilgiler aktaran içerikleri bir araya getirmektedir. Bu doğrultuda işletmenizin kurumsal kimliğine paralel bir biçimde dijital bir kimlik inşa eden firmamız, bu süreç esnasında sizinle sürekli ve kesintisiz bir şekilde iletişimi sürdürmektedir. Böylelikle talep ve beklentileriniz açısından en ideal tercihleri birlikte yaratacağımız projeye yansıtmayı hedefleyen ekiplerimiz, sitenin yapımı ve içeriklerle zenginleştirilmesi tamamlandıktan sonra da istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere destek olmaktadır. Bu anlamda kurumsal bir güvenilirlik parolası ile ön plana çıkan Yazıcı Web Tasarım, markanızın dijital dünyadaki varlığını güçlendirmek adına standartların üzerinde bir profesyonel yardım sunmaktadır.

Neden Biz?

Başlangıçtan İtibaren Kesintisiz İletişim

Yazıcı Web Tasarım olarak müşterilerimizin markaları adına gerçekleştirmek istedikleri amaçlara son derece önem vermekteyiz. Bu nedenle firmamızla iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren ekiplerimiz, beklentilerinizi karşılamak için her fikrinize değer veren bir planlama aşamasıyla işe koyulmaktadır. Bu doğrultuda marka hakkındaki fikir ve planlarınızı, markanın verdiği mesajın gücünü azaltacak fazlalıklardan arındıran yalınlaştırışı bir konsept çalışmasıyla ilk adımları atan tasarımcılarımız, fikirlerinizi en doğru ve çarpıcı temalarla ifade etmeyi hedeflemektedir. Gerek planlama gerekse de uygulama aşamasında müşterilerini ekibin bir parçası haline getiren Yazıcı Web Tasarım, böylelikle hızlı ve çok sayıda geri dönüşle atılacak her adımı müşterinin beklentilerine yanıt verecek şekilde kurgulamaktadır. Dijital dünyadaki varlığınızın istekleriniz doğrultusunda şekillenebilmesi için en önemli faktörün iletişim olduğunun bilincinde olan firmamız, müşterilerinin isteklerini daima diğer noktaların üstünde tutmaktadır.

Güvenilirlik ve Zamanında İş Teslimi

Web hizmetleri konusundaki geniş sektör birikimi ve uzman ekipleriyle Yazıcı Web Tasarım, müşterilerine güvenilirliği ön plana çıkaran titiz bir çalışma ahlakına sahiptir. Bu doğrultuda projeyi anlaşılan süreler içerisinde tamamlamayı son derece önemli gören ekibimiz, sizlerden gelen geri dönüşlere en hızlı biçimde reaksiyon alarak kısa sürede pratik çözümler üretmektedir. Böylelikle markanız için zaman kaybetmeden dijital bir kimlik oluşturmanıza yardımcı bir rol üstlenen Yazıcı Web Tasarım, nitelikli hizmet anlayışından ödün vermeyen yaklaşımıyla da fark yaratmaktadır.

Dinamik ve Hızlı Aksiyon Alabilen Bir Ekip Çalışması

Markanıza dair beklentilerinizi dijital dünyaya en iyi biçimde aktarmayı hedefleyen Yazıcı Web Tasarım, bu doğrultuda geniş ve uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır. Yüksek bir hizmet kalitesiyle sizlerin taleplerine en doğru şekilde yaklaşabilmeyi amaçlayan firmamızın kadrosunda yazılım uzmanlarından web tasarım uzmanlarına kadar pek çok nitelikli çalışan bulunmaktadır. Nitekim bir markanın web sitesini ve dijital kimliğini inşa etme sürecinin farklı uzmanlıkları bir araya getiren geniş bir alan olduğunu da belirtmek gerekir. Bu doğrultuda sürekli iletişim halinde kalmayı prensip haline getirmiş farklı alanlardaki uzmanlarımız, sizden gelen istek ya da taleplere yanıt olarak son derece hızlı bir biçimde aksiyon alabilmekte, böylelikle sitenin hazırlanma aşamasında kurgulayabileceğiniz yeni fikirleri cevapsız bırakmamaktadır.

Creative ve Özgün Çözümler

İşletme ya da markanızın dijital kimliğini inşa etme sürecinde özgün bir ürün ortaya koyabilmeyi son derece önemseyen Yazıcı Web Tasarim bu doğrultuda sektörle anlamda yinelenen çözümleri değil durumun gerektirdiği yeni yaklaşımları tercih eden bir çalışma prensibini benimsemiştir. Bu anlamda her marka ve müşterinin kendine özgü fikirler ve konseptlerle ele alınması gerektiğinin bilincinde olan ekibimiz, sizlere son derece yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmeyi vadetmektedir. Böylelikle markanızla aynı sektörde yer alan rakiplerinizden kolaylıkla ayırt edilebilir bir kurumsal kimliğe kavuşmanıza yardımcı olan Yazıcı Web Tasarım, efektif bir dijital pazarlama dünyasının kapılarını sizler için ardına kadar açmaktadır.